סבא גבטו

מי הלקוח מי הלקוח?

מסעדת סבא ג'בטו מציעה סנדוויצ'י גורמה מזה כ-15 שנים ומהווה את אחת המסעדה הפופולאריות והאהובות בב"ש.

אתר החברה: www.sabajebeto.co.il

מה עשינו מה עשינו?

כבר בתחילת הדרך שלנו עם סבא ג'בטו, למסעדה היו מעריצים רבים ונאמנים שפקדו אותה באופן קבוע ואף לקוחות מכל רחבי הארץ שהקפידו לבקר במקום בכל ביקור בבאר שבע. לאחר בחינה של העסק וסקרי דעת קהל גילינו שיש קהל לא מבוטל בבאר שבע והסביבה שטרם ביקר במקום, חלקו אף לא הכיר אותו כלל. בתוכנית העבודה שלנו פילחנו את הקהלים לשלושה מרכזיים: לקוחות שנהגו לפקוד את המקום שהפסיקו לפקוד את המקום, לקוחות קבועים שעדיין פוקדים את המקום ולקוחות חדשים. הקמנו עמוד פייסבוק עסקי למסעדה והשתמשנו בטירגוט חכם כדי להגיע לקהלים אלו. ההתייחסות הממוקדת אליהם הובילה לעלייה ניכרת בכמות הלקוחות שהגיעו למסעדה מדי יום ולעליה ניכרת במשלוחים.

לאחר פעילות משותפת של כשנתיים הובלנו הקמת אתר הזמנות למסעדה שתפס תאוצה הן בקרב לקוחות פרטיים בעיר והן בקרב מוסדות עסקיים. האתר מקודם על ידינו באמצעות הפייסבוק במודעות קרוסלה, רימרקטינג למבקרים ופילוחים של קהלים על סמך המזמינים באתר.

 

מפי הלקוח מפי הלקוח:

"לפניי כ-5 שנים שכרתי את שירותיהם של Oasis Media בתחומי קידום במדיה האלקטרונית. קשה להשוות את מצב הדברים לפני ואחרי כמו שקשה לתאר את האפשרות שהיום אנהל את עסקי ללא Oasis Media. עסקיי הראו נתוני צמיחה מרשימים בכל המובנים, הן בהיבט העסקי והן בהיבט התדמיתי. מדובר בצוות מיומן ונאמן אשר פועל ימים כלילות על מנת להבטיח שירות אמיתי ומקצועי.

נאמנות זו אף באה לידי ביטוי כאשר מספר פעמים מתחרים פנו ל-Oasis Media על מנת לשכור את שירותי המשרד בתמורה גדולה יותר ובתנאי לניתוק השיתוף פעולה בן הצדדים. מיותר לציין שגיליתי בדיעבד שפניות אלו נתקבלו בסירוב מוחץ. אני ממליץ בחום ובאהבה לשכור את שירותיהם המקצועיים של Oasis Media."

אילן זגדון – בעלי הברבסבא, סבא גבטו ובר אילן.