קידום ממומן בגוגל קידום ממומן – מה זה?

קידום ממומן Google AdWords (או גוגל אדס) משמעו שימוש בתוצאות חיפוש שמומנו דרך מנגנון הפרסום של מנוע החיפוש. השיטה הנפוצה ביותר לפרסום ממומן בגוגל היא PPC – Pay Per Click תשלום פר קליק, כך שבכל עת שגולש יתעניין במילת חיפוש מסוימת, תוצג לו מודעה רלוונטית למילה זו.

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל
איך עושים את זה?

מכרז על מילות מפתח – במסגרת הקידום ב-Google AdWords (גוגל אדס) המפרסמים מתחרים ביניהם על דירוג האתר בתוצאות החיפוש באמצעות מכרז על מילות החיפוש בהן מעוניינים והרלוונטיות לשוק במסגרתו פועלים. הערך הכספי של המילה נקבע בהתאם לביקוש כלפיה – מילה מבוקשת יותר, תדרוש הקצאת תקציב גדולה יותר. בקידום PPC המפרסם משלם רק לאחר שהמתעניינים הקליקו על הקישור.

הרצת מודעות כמוגדר בתקציב – בניית המודעות, שמוכרחות להכיל תוכן איכותי ומסר רלוונטי, מתבצעת דרך חשבון Google AdWords (גוגל אדס) בהתאם לרשימת מונחי החיפוש עבורם צריכה להופיע והתקציב היומי.

התקציב מוגדר מראש, כמו גם העלות פר קליק, והמודעה מוצגת בפני הגולשים כל עוד התקציב לא מוצה. על מנת לייצר הנעה אפקטיבית לפעולה, על המודעה לקשר לעמוד נחיתה בנוי היטב באתר.

אופטימיזציה לקידום הממומן בגוגל אדס – שלבי בניית הקמפיין  הם חשובים אך לעולם לא נוכל להכין את הקמפיין המושלם מראש, לכן חשוב לשפר את הקמפיין באופן קבוע. אנו בודקים תמיד אילו מודעות מתפקדות בצורה הטובה ביותר מבחינת מחיר לקליק, שיעור לחיצות, התנהגות הגולשים באתר לאחר שהם מגיעים מהמודעה וחשוב מכל – שיעור ואיכות ההמרות מהמודעות השונות.

ב – Oasis media צברנו ניסיון רב בעבודה עם קידום ממומן. הידע שברשותנו מאפשר לנו לייעל את תהליך השיווק באינטרנט ולהשקיע את תקציב הפרסום כך שינוצל באופן המיטבי ביותר.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

קידום ממומן בגוגל

בעוד הקידום האורגני יעיל רק לאחר פרק זמן ארוך יחסית של מספר חודשים במקרה הטוב, הקידום הממומן בגוגל אדס אפקטיבי מאוד כבר מהרגע הראשון. כדאי להשקיע בקידום ממומן כאשר נדרשות תוצאות מידיות וניתן לשלבו יחד עם קידום אורגני כדי לייצר המרות נוספות, כמו כן ניתן להשתמש בקידום ממומן כצעד משלים להשקת מוצר חדש או מבצעים מיוחדים.

בין לקוחותינו בעבר ובהווה
מקרי מבחן לדוגמא

ארט ספוט

סייענו להקמה והתפתחות בשוק תחרותי ולהגיע ללקוחות רלוונטיים תוך שימוש יעיל בתקציבי פרסום בגוגל ובפייסבוק.

מקרה מבחן: ארט ספוט