אקדמון

מי הלקוח מי הלקוח?

רשת אקדמון היא מהוותיקות ומהמובילות בענף הספקת ציוד לסטודנטים, אנשי סגל ולקוחות בקמפוסים של אוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ.

אתר החברה: www.academonil.co.il

מה עשינו מה עשינו?

בכל תחילת שנה אקדמית מבצעים באקדמון קמפיין למכירת מחשבים המלווה בקמפיין מקיף בדיגיטל ובפרינט. בשנת הלימודים 2015-2106 נעשה לראשונה שימוש באתר אינטרנט מכירתי. אקדמון בחרו ב- Oasis Media לקמפיין הקידום בפייסבוק בדגש על החנות הוירטואלית.

הקמפיין נוהל תוך כדי פילוחי קהל מתקדמים על סמך איפיונים שונים וביניהם: זהות הגולשים, המכשירים מהם הם גולשים, מערכות ההפעלה, וחתכים נוספים. כמו כן, נעשה שימוש ברימרקטינג מתוחכם באתר האינטרנט שכלל רימרקטינג דינאמי עם טקסטים שונים לכל פלח אוכלוסייה ובהתאם למוצרים בהם הם התעניינו.

בהשוואה למכירות אשתקד, במהלך הקמפיין שנוהל על ידי Oasis Media הוכפלה כמות המכירות של המחשבים הן דרך חנויות פיזיות והן דרך אתר האינטרנט. מאז משרדנו מלווה את אקדמון בקמפיינים שונים.

מפי הלקוח מפי הלקוח:

חברת אקדמון היא החברה הגדולה בארץ בתחום הקמעונאות לסטודנטים. הרשת מורכבת מ-13 סניפים ברחבי הארץ באוניברסיטאות ובמכללות המובילות בישראל ומציעה למעלה מ-30,000 מוצרים שונים. אחד האתגרים היומיומיים של החברה הוא להגיע לקהל היעד שלנו, כ-150,000 סטודנטים ואנשי סגל מכל רחבי הארץ, ולהנגיש להם את המבצעים המיוחדים הקיימים ברשת.

הבנו די מהר ששימוש בפרסום ברשתות החברתיות יהיה אפקטיבי רק אם ינוהל יד ביד עם חברה מקצועית בתחום שיכולה לאתר את קהל היעד, לפלח אותו ולשפר את נתוני המכירה. לשמחתנו, חברנו ל – Oasis Media וזו הייתה החלטה שהוכיחה את עצמה. עבדתי רבות לצידו של הצוות ב – Oasis Media, וגיליתי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, בעלי ידע עמוק בכל הקשור לפרסום הדיגיטלי ולעולם הפייסבוק בפרט. את הפירות קצרנו כבר בפרסומים הראשונים: מכירות המחשבים הוכפלו ומודעה על מכירת תיקים גרמה למכירת רוב המלאי שהיה ברשת באופן שלא היינו ערוכים אליו. הקידום בפייסבוק הוא כלי נהדר, עם יכולות בקרה וניתוח שמאפשרות לנו להבין מה טוב ללקוחות שלנו, מה עובד ומה לא.

ההמלצה שלי-אם כבר החלטתם להשקיע אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים בקידום קמפיינים – עדיף שתעשו את זה יחד עם אנשי מקצוע מובילים כדי שתוכלו להגיע לתוצאות אליהם אתם שואפים.

מבחינתי הבחירה ברורה – סוס מנצח לא מחליפים!

יהודה בצלאל
יו"ר דירקטוריון אקדמון