"מהפגישה הראשונה ממש התרשמתי מהמקצוענות, מהמיקוד, מהגישה והיחס. התרשמות זאת רק הולכת וגוברת ויש לה ביסוסים חזקים ומשמעותיים: הכי חשוב זה מבחן התוצאה. אני מודה שלא ממש האמנתי שיהיה שינוי גדול ומשמעותי ברגע שהתחלנו לעבוד יחד. אבל, התוצאות מדהימות אותי כל חודש מחדש וניתן כבר לראות שיש יחס ישר וקשר ברור ומרשים בין הפעילות שלכם לבין כמות המטופלים שמגיעים, כמות הפניות ובכלל החשיפה שהעסק שלנו זוכה לה בכל הרשתות. פשוט נסיקה מרשימה ביחס למה שהיה לפני שהתחלנו לעבוד יחדיו".

בנוסף, התחושה שלי שאתם כל הזמן דוחפים, רוצים לקדם את העסק, לחשוב על אפשרויות ויוזמות חדשות. קשובים לצרכים שלנו ובאמת עושים כל שביכולתכם (וללא ספק יש כזו והרבה) להצלחת העסק, עם חיוך, רצון טוב ומקצוענות על.

קבלו את הערכתי הענקית ותודתי הגדולה להיותכם חלק חשוב ומשמעותי בהתקדמות והתפתחות העסק שלנו.

אורי אלבר – מנהל שותף, פיזיותר-בריאות למרחקים ארוכים

אקדמון

"הבנו די מהר ששימוש בפרסום ברשתות החברתיות יהיה אפקטיבי רק אם ינוהל יד ביד עם חברה מקצועית בתחום שיכולה לאתר את קהל היעד, לפלח אותו ולשפר את נתוני המכירה. לשמחתנו, חברנו ל – Oasis Media וזו הייתה החלטה שהוכיחה את עצמה. עבדתי רבות לצידו של הצוות במשרד הפרסום אואזיס מדיה, וגיליתי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, בעלי ידע עמוק בכל הקשור לפרסום הדיגיטלי ולעולם הפייסבוק בפרט. את הפירות קצרנו כבר בפרסומים הראשונים: מכירות המחשבים הוכפלו ומודעה על מכירת תיקים גרמה למכירת רוב המלאי שהיה ברשת באופן שלא היינו ערוכים אליו. הקידום בפייסבוק הוא כלי נהדר, עם יכולות בקרה וניתוח שמאפשרות לנו להבין מה טוב ללקוחות שלנו, מה עובד ומה לא.

ההמלצה שלי-אם כבר החלטתם להשקיע אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים בקידום קמפיינים – עדיף שתעשו את זה יחד עם אנשי מקצוע מובילים כדי שתוכלו להגיע לתוצאות אליהם אתם שואפים.
מבחינתי הבחירה ברורה – סוס מנצח לא מחליפים!"

יהודה בצלאל – יו'ר דירקטוריון אקדמון

כח יוסי יונה

"צוות אואזיס מדיה עובד עמי מזה מספר שנים – במסירות, מקצועיות, זמינות גבוהה וסבלנות – ומלווה אותי בהקמה ותפעול של כל מערך הניו מדיה לו נדרשתי.

הצוות מעניק ליווי צמוד בתפעול השוטף של האתר, הפייסבוק, היוטיוב ובכל צורך שעולה בהקשר התקשורת הדיגיטלית.

אליעד מלול וחברי Oasis Media מתאפיינים ביצירתיות וחשיבה מקורית שמביאה להשגת יעדים תוך מיקסום תקציב".

אין לי ספק שבמקצועיות, תודעת השירות והסבלנות שמפגינים ב – Oasis Media, הם יגיעו רחוק".

פרופ' יוסי יונה – חבר כנסת במפלגת העבודה

ברבסבא

"לפניי כ-5 שנים שכרתי את שירותו של משרד הפרסום אואזיס מדיה לקידום במדיה האלקטרונית. קשה להשוות את מצב הדברים לפני ואחרי כמו שקשה לתאר את האפשרות שהיום אנהל את עסקי ללא משרד הפרסום אואזיס מדיה. עסקיי הראו נתוני צמיחה מרשימים בכל המובנים, הן בהיבט העסקי והן בהיבט התדמיתי. מדובר בצוות מיומן ונאמן אשר פועל ימים כלילות על מנת להבטיח שירות אמיתי ומקצועי.

נאמנות זו אף באה לידי ביטוי כאשר מספר פעמים מתחרים פנו ל-Oasis Media על מנת לשכור את שירותי המשרד בתמורה גדולה יותר ובתנאי לניתוק השיתוף פעולה בן הצדדים. מיותר לציין שגיליתי בדיעבד שפניות אלו נתקבלו בסירוב מוחץ. אני ממליץ בחום ובאהבה לשכור את שירותיהם המקצועיים של Oasis Media".

אילן זגדון – בעלי הברבסבא, סבא גבטו ובר אילן

"שמח מאד להמליץ בחום על משרד הפרסום אואזיס מדיה ועל העומד בראשו אליעד מלול. שנים רבות ולמעלה מעשרה קמפיינים אני נמצא בקשר עם חברות שמנהלות מדיה ומעולם לא נתקלתי בכזאת מקצועיות, יעילות ומחויבות. אם אתם מחפשים מקום טוב, יעיל ובעיקר שיספק תוצאות הגעתם למקום הנכון. אשמח גם להמליץ בעל פה".

יאיא פינק – מנכ"ל לובי 99

ברצוני להודות למשרד הפרסום אואזיס מדיה ובמיוחד לאליעד מלול וסשה סטחוב באופן אישי על המסירות והשירות שאני מקבלת כבר מעל שנתיים בעבודה משותפת לצורך תגבור ושיווק הקליניקה שלי בפייסבוק וגוגל. אני חייבת לציין כי המשרד הינו מאוד מקצועי, עומדים בזמנים, יעילים וזמינים מאוד, קשובים לכל צורך שלי בכל עת.
כיף לעבוד עם צוות כזה נפלא!
מאחלת לנו המשך עבודה פורייה לשנים הבאות!

ד"ר קלאודיה אנבה – קלינאית תקשורת

מקצוענים – זו המילה הטובה ביותר שמתארת את הצוות של משרד הפרסום אואזיס. כמי שעבדה עם גופים אחרים בעבר אני יודעת להעריך מה זו מקצועיות.

שרותיות – כבעלי רשת קמעונאית אנו נהנים מרמת שירות גבוהה, מקשב לצרכים משתנים לעיתים בתדירות גבוהה.

יוזמה – צוות אואזיס מדיה אינו יושב ומחכה שאפעיל אותם. ההפך הוא הנכון – הם בונים את תוכנית העבודה שמשרתת את צורכי העסק, מפעילים אותי לקבלת החומרים הנדרשים – הנחות, תמונות, אירועים מהשטח וממירים אותם לפוסטים ומודעות מטורגטות.

כל מה שנותר לי זה למכור וליהנות מהתוצאות!

דניאל ביקובסקי – כלבו לכלב ולחתול

ארט ספוט

"אליעד מלול מ-Oasis Media מלווה אותי למעלה מיותר מ-3 שנים. הוא מקצועי, יצירתי, בעל ראייה רחבה וידע רב, יעיל, אחראי ואמין – תהליך העבודה עמו סייע לי רבות להבין את צרכי העסק שלי ולמנף אותו. אליעד ייעץ כיצד לפתח אותו ולנתב אותו לכיוון הנכון בכל רגע נתון, תוך שהוא מנחה ומיישם את האסטרטגיה השיווקית בו.

לאליעד ידע רחב בכל תחומי הפרסום המקוון והיבטי השיווק – מיצירת תמונה רחבה והבנה של הסביבה העסקית ועד הקפדה על הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל.

אני ממליץ בחום על שירותיו בתחום השיווק הדיגיטלי בכלל ושיווק ברשתות חברתיות בפרט".

ניק סמירונב – מנהל ארט ספוט, המרכז המוביל לצילום בדרום

"תחום היופי וטיפוח הציפורניים צובר תאוצה גדולה בשנים האחרונות וכך בין היתר גם התחרות גדלה. כרשת מכללות הפרוסה בכל הארץ, היה לנו חשוב לבחור בחברה שתדע להדגיש ולהעצים את הייחודיות של "נייל סטודיו" באר שבע, ולהדגיש ללקוחות בצורה המקצועית והמהימנה ביותר את כל הטוב שיש לנו להציע לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום היופי וליהנות מעצמאות כלכלית ורווחית.

כאן מגיעה התודה הגדולה למשרד הפרסום אואזיס מדיה – זו הבחירה הטובה ביותר שעשינו! אליעד והצוות המקצועי שלו (שהפכו מזמן למשפחה חמה), עושים עבורנו עבודת פרסום מקצועית ביותר, והתוצאות מצוינות מהרגע הראשון! צוות נייל סטודיו מודה לכם על הזמינות, המקצועיות, הייעוץ, הליווי ועל תוצאות בשטח. עבורנו זו בחירה מנצחת, לעוד הרבה שנים טובות יחד!"

שרית שרעבי – בעלת נייל סטודיו באר שבע

מולינו בייביז

"פנינו לאליעד מלול מחברת Oasis, לקבלת שירותי קידום לחנות המקוונת שלנו. תוך זמן קצר הפכנו מאתר אנונימי לחנות שמוכרת, העמוד העסקי בפייסבוק גדל והפך לקהילה פורחת של קהל איכותי וממוקד. התרשמנו עד מאוד מרמת המחויבות של אליעד להצלחה שלנו, כל הזמן בודק ומתעדכן בהתקדמות, מקפיד על חדשנות ומשנה את האסטרטגיה בהתאם לצרכים של העסק שלנו. היום אנחנו יודעים כי קידום האתר שלנו נמצא בידיים טובות".

עלית שכטר – בעלת מולינו בייביז

רווית אזוט

"אואזיס מדיה – היא ללא ספק החברה הנכונה לקידום העסק ואני מודה, גם משפחה חדשה!

תודה על הזמינות, האדיבות, המקצועיות, הייעוץ, הליווי והכי חשוב – על הסבלנות וההבנה.

זוהי אחת הבחירות הטובות יותר שעשיתי עבור העסק שלי, שבעזרת שיווק נכון אותו ניהלו Oasis Media, צמח וגדל והגיע לתוצאות הרצויות. יותר לקוחות, יותר חשיפה, פשוט יותר. לעוד שנים מוצלחות יחד!

אוהבים, רווית אזוט והצוות"

רווית אזוט – סלון קוסמטיקה

תור המדבר

"אני ממש ממליצה לכל מי שהתחיל עסק, מעוניין להרחיב, או פשוט רוצה להגיע לעוד לקוחות, לקבל שירות של קידום ושיווק מ-Oasis Media.

אליעד והצוות אדיבים, מבינים עניין, והכי חשוב – ממש שוחים בעולם השיווק והמדיה הדיגיטלית, ומבינים איך לקדם את המטרות שלך.

אני לא רק מסתמכת על השירות המעולה והתוצאות שאני קיבלתי, אלא בתחום העיסוק שלי אני בקשר עם יזמים נוספים שעבדו עם אואזיס מדיה, והפידבקים תמיד חיוביים – גם בהרגשה וגם בפועל התזרים של העסק, ומעגל הלקוחות, פשוט גדל. לא תתחרטו."

מיכל שחף – רכזת קהילת יזמים בעמותת תור המדבר