התחומים בהם נוכל לסייע לעסק שלך

חברת Oasis Media מציעה מעטפת שירותים עבור לקוחותיה, המותאמת אליהם אישית, על פי צרכים ומטרות שהוגדרו. אנו מספקים את כלל שירותי השיווק הדיגיטלי וממנפים אותם באופן חכם ויעיל.

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל

האתר שלך הוא כרטיס הביקור החשוב ביותר שלך. אנו נבצע את כל הצעדים הנדרשים כדי לקדם את האתר שלך במנוע החיפוש, כדי שתופיע מעל המתחרים. ניישם התאמות, נייעץ, נשדרג ואפילו נבנה מחדש, אם צריך, כדי לסייע לך להגדיל את החשיפה ללקוחות שמחפשים אותך או שירותים ומוצרים שאתה מספק.

קידום אורגני בגוגל

קידום ממומן בגוגל

כדי שהלקוחות שלך יגיעו אליך ברגעים בהם הם הכי זקוקים לך – המידע עליך חייב לבלוט כשהם מחפשים את השירותים שהעסק שלך מספק. באמצעות עבודה עם Google Adwords נוכל להציב פרסומות אפקטיביות במנוע החיפוש שימשכו לקוחות פוטנציאליים וימצבו את העסק כמוביל בתחומו.

קידום ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגל
חנויות אינטרנטיות

e-commerce

שיווק המוצרים שלךדרך האתר יכול לייעל את העבודה ולהוזיל עבורך עלויות. אנו מלווים פרויקטים של בניית חנויות אלקטרוניות, בחינה של חנויות קיימות והטמעת שיפורי UI/UX לייעול תהליכי המכירה, קידום המוצרים בגוגל ובפייסבוק, רימרקטינג מתקדם שיבטיח כי הלקוח תמיד ישוב וישלים את העסקה.

חנות אינטרנטית

Re-marketing

לעיתים קרובות גולשים מתעניינים במוצרים או שירותים באתרי האינטרנט של חברות, אולם מסיבות שונות אינם מבצעים את הרכישה. אנו מיישמים Re-marketing יעיל המאפשר להתחבר באופן חכם לגולשים אלו וללוות אותם במהלך הגלישה שלהם באינטרנט באופן שיעודד אותם לחזור לאתר ולקבל החלטת קניה.

remarketing
remarketing
שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק

ניהול עמודי פייסבוק עסקיים, קידום אורגני ופרסום ממומן. אנחנו חיים פייסבוק ויודעים למנף אותו עבור העסק שלך בדרכים יצירתיות ויעילות. עמודי הפייסבוק של לקוחותינו גדלו משמעותית מהרגע שהם חברו אלינו. יצרנו יחד תנועה רלוונטית לעמודים והגדלנו בצורה ניכרת את מאגר הלקוחות כמות הלקוחות החוזרים.

שיווק בפייסבוק

פרסום נייטיב (משולב חוויה)

שיטת פרסום המשתלבת בחוויית צריכת התוכן של הגולש. באואזיס מדיה עושים שימוש בכלים מתקדמים כמו 'טאבולה' ו'אאוטבריין' שמאפשרים לנו לפרסם את העסק שלך, בנוסף לדרכים הקונבנציונאליות, גם בצורה שונה מהמקובל בעולם הפרסום: במקום לבלוט בשטח עם באנרים או פופ-אפים, ניצור מודעה שתשתלב ותוסיף ערך לתוכן הקיים, ובכך תגדיל את הסבירות שילחצו ויקראו מה יש לעסק שלך לומר.

פרסום נייטיב

קידום קמפיינים פוליטיים

בעידן הדיגיטלי הזירה הפוליטית המרכזית, שדרכה ניתן להגיע לכמה שיותר אנשים וקולות, נמצאת כמובן אונליין. אם אתם רוצים לשחות בה – אנחנו באואזיס מדיה נהיה לכם המצופים: נלווה אתכם ליווי צמוד ונסייע לכם לבנות אסטרטגיה שיווקית חכמה לקמפיין הפוליטי שלכם, ננסח איתכם את המסרים הנכונים לקהל שלכם ונייעץ איך להגיב מהר ונכון לדינאמיות שבפוליטיקה האקטואלית.

קידום קמפיין פוליטי

שירותים נלווים

על מנת להשלים את "החבילה", אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותים נוספים כגון כתיבה והפצה של ניוזלטרים, בניית דפי נחיתה, ייעוץ בתחומי UI UX, ליווי בבניית אתרים ושירותי גרפיקה וצילום. אנו יודעים להתאים כל שירות על פי צרכי הלקוח הייחודי.

שירותים נלווים
שירותים נוספים