מי הלקוח מה זה פרסום נייטיב?

מדובר בשיטת פרסום המשתלבת בחוויית צריכת התוכן של הגולש. הפרסומת במודל הנייטיב נראית זהה מבחינת העיצוב וקרובה מבחינת התוכן לתכנים הקיימים באתר בו היא מוצגת , כך שהסבירות שילחצו עליה ויתעניינו בתוכן השיווקי גדולה פי כמה.

ב – Oasis Media שולטים שליטה מוחלטת באמנות הטירגוט המדויק והשגת העלויות הנמוכות והיעילות ביותר לפרסום נייטיב באתרי התוכן הגדולים והמוכרים ביותר, בהם נמצא קהל היעד של העסק שלכם.

שיווק מחדש
איך עושים את זה?

ישנם מקרים בהם הפרסום הקונבנציונאלי לא מספיק כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל השיווקי לעסקים או שירותים. במקרים כאלה, כלי פרסום ושיווק תוכן מתקדמים מאפשרים לנו להציג את העסק שלכם מול קהל רלוונטי בדרכים אחרות שנראות טבעיות יותר.

באואזיס מדיה מצאנו שפלטפורמות המלצת התוכן עובדות מצוין בהרבה מהמקרים הללו, ובעלות נמוכה בהרבה מן העלויות שמפרסמים רגילים לשלם בפלטפורמות המוכרות יותר (כמו פייסבוק, גוגל, טוויטר ועוד).

אנחנו אוהבים להשתמש בכלים המתקדמים מבית 'טאבולה' ו-'אאוטבריין', שמאפשרים לנו להציע לקוראים תוכן מומלץ בהמשך לפעולת הקריאה שהם עסוקים בה ממש עכשיו, באתרים המוכרים והאהובים עליהם. כך יוצא שבמקום לבלוט בשטח באמצעות באנרים או פופ-אפים, נייצר מודעת תוכן שמשתלבת בתוכן הקיים ומגדילה את הסבירות שילחצו עליה וייחשפו לתוכן הרלוונטי על העסק שלך.

בנוסף, אותו תוכן מומלץ יוצג רק בפני גולשים שבאמת מתעניינים בסוג התוכן הזה, מאחר והפלטפורמות מבססות את פעולת הטירגוט המדויק על סמך ידע שהן צוברות על תחומי העניין של הקורא בדיוק בזמן שהוא… קורא 😎

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!