ניהול קמפיינים פוליטיים וחברתיים עם Oasis Media 

הבחירה הנכונה לקמפיין שלך!

משרד הפרסום  Oasis Media מתמחה במדיה דיגיטלית ובעל היכרות מעמיקה עם העולם הפוליטי, נסיון רב בליווי מערכות בחירות וקידום קמפיינים לשינוי חברתי. ביכולתנו לתת לכם, אנשים או גופים השואפים ליצור שינוי חברתי או לקדם אג'נדה פוליטי, מעטפת שירותים מקיפה הנגזרת ישירות מהעקרונות המנחים אתכם, כזו שפונה לקהל הרלוונטי לכם בלבד ומעבירה את המסר באופן מהיר, חד ומדויק.

אנו ב-Oasis Media שמים דגש על עקרון החשיפה לקהל יעד רחב ואיכותי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ש:

1. רואים אתכם

2. מי שרואים אתכם, הם בדיוק האנשים שרציתם להגיע אליהם

שיווק בפייסבוק

איך זה קורה?

ניתוח ואפיון המסרים שלכם ומיפוי כולל של הקהל הרלוונטי בעבורכם

טרגוט מדויק, פילוח של הקהל הפוטנציאלי וגיבוש מסרים בהתאם

בניית אסטרטגיה שיווקית ייעודית לאחר גיבוש התמונה המלאה

יישום בהתאמה אישית בצמוד ללקוח הכולל שינויים והתאמות תוך כדי תנועה

מדידה ואופטימיזציה תוך חתירה לייעול כל העת ובחינת התוצאות בזמן אמת

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

קידום קמפיין פוליטי מצריך נסיון והבנה נרחבת בתחום. הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו, אלו הם חלק מהקמפיינים שאנו מלווים בתקופה האחרונה:

יוסי יונה – החל מ-2012 אנו מלווים את חבר הכנסת יוסי יונה ומנהלים בעבורו את כלל היבטי הדיגיטל וביניהם שיווק ויחסי ציבור ברשתות החברתיות וניהול אתר.

"צוות Oasis media מטפל בי במסירות, מקצועיות, זמינות גבוהה וסבלנות ודואג לכל צורך שעולה בהקשר של התקשורת הדיגיטלית".

לובי 99 – מיזם כלכלי-חברתי ללא מטרות רווח הפועל לקידום  האינטרס הציבורי הרחב אל מול הכנסת והממשלה דרך גיוס כספים. הצלחנו לגייס  כ-40% יותר מהיעד שהצבנו עם ניצול של כשליש מהתקציב בלבד.

"אני ממליץ בחום על חברת Oasis Media. יצא לי להכיר הרבה חברות לניהול מדיה ומעולם לא נתקלתי בכזאת מקצועיות, יעילות ומחויבות. אם אתם מחפשים שיווק דיגיטלי טוב, יעיל, שיספק תוצאות – הגעתם למקום הנכון"

איריס שטרק לראשות לשכת רואי החשבון – את הקמפיין של רו"ח איריס שטרק לראשות לשכת רואי החשבון בישראל ליווינו מתחילת דרכו. הענקנו לה שירותי דיגיטל מלאים כאשר שמנו דגש גדול מאד על פילוח קהל מדויק ככל הניתן והגעה לכלל ציבור המצביעים הפוטנציאליים. בבחירות שנערכו בספטמבר 2018 ניצחה איריס ובכך נעשתה לאישה הראשונה שעומדת בראשות לשכת רואי החשבון בישראל.

המכון הישראלי לתכנון כלכלי  – עמותה ללא מטרות רווח ששמה לה למטרה לפעול למען כלכלה ישראלית חופשית, תחרותית ונטולת חסמים במשק המעודד יזמות, חדשנות וצמיחה. בבחירות המקומיות ב-2018 הרצנו בעבורם קמפיין שמטרתו לעודד הצבעה למועמדים נקיי כפיים לעומת מתמודדים רבים שנחשדו או הואשמו בעבירות כאלה ואחרות. באמצעות מיתוג נכון, שפה גרפית חדה וברורה, מסרים שזוקקו ונבררו בקפידה והגדרה נכונה של קהל היעד הצלחנו לעורר שיח ציבורי ער בנושא שאף הגיע לתכניות הטלוויזיה ובמקרה של חלק מהרשויות גם אכן שינה באופן דרמטי את תוצאות הבחירות.

חילונים ירוקים – הובלנו את כל מערך הפרסום הדיגיטלי של הרשימה, שלרשותה עמדו תקציבים מוגבלים. בעזרת תכנון נכון והדגשת המסרים החשובים ביותר, חשפנו מאות אלפי אנשים בעלי זיקה לנושאים אלו לתכנים באופן מותאם וכך יצרנו מיליוני חשיפות. במערכת הבחירות האחרונה לרשויות המקומיות, מיקמנו את האג'נדה של הרשימה במרכז השיח הפוליטי התל-אביבי. המפלגה שילשה את מספר המנדטים שלה במועצה ולמעשה הייתה לרשימה היחידה שהצליחה להתחזק ללא מועמד לראשותה העירייה.

שיווק בפייסבוק

מעוניינים לקדם קמפיין חברתי או פוליטי?
רוצים גם אתם לקבל את הקידום החכם והנכון שייקח אתכם רחוק?
צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר לשירותי קידום דיגיטלי מתקדמים!

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!