ניהול קמפיינים פוליטיים וחברתיים עם Oasis Media – הבחירה הנכונה לקמפיין שלך!

משרד הפרסום Oasis Media מתמחה במדיה דיגיטלית ובעל היכרות מעמיקה עם העולם הפוליטי, ניסיון רב בליווי מערכות בחירות וקידום קמפיינים לשינוי חברתי. ביכולתנו לתת לכם, אנשים או גופים השואפים ליצור שינוי חברתי או לקדם אג'נדה פוליטי, מעטפת שירותים מקיפה הנגזרת ישירות מהעקרונות המנחים אתכם, כזו שפונה לקהל הרלוונטי לכם בלבד ומעבירה את המסר באופן מהיר, חד ומדויק.

בעידן הדיגיטלי הזירה הפוליטית המרכזית, שדרכה ניתן להגיע לכמה שיותר אנשים וקולות, נמצאת כמובן אונליין. אם אתם רוצים לשחות בה – אנחנו באואזיס מדיה נהיה לכם המצופים: נלווה אתכם ליווי צמוד ונסייע לכם לבנות אסטרטגיה שיווקית חכמה לקמפיין הפוליטי שלכם, ננסח איתכם את המסרים הנכונים לקהל שלכם ונייעץ איך להגיב מהר ונכון לדינאמיות שבפוליטיקה האקטואלית.

ניהול קמפיין פוליטי

אנו ב-Oasis Media שמים דגש על עקרון החשיפה לקהל יעד רחב ואיכותי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ש:

1. רואים אתכם

2. מי שרואים אתכם, הם בדיוק האנשים שרציתם להגיע אליהם

שיווק בפייסבוק

איך זה קורה?

ניתוח ואפיון המסרים שלכם ומיפוי כולל של הקהל הרלוונטי בעבורכם

טרגוט מדויק, פילוח של הקהל הפוטנציאלי וגיבוש מסרים בהתאם

בניית אסטרטגיה שיווקית ייעודית לאחר גיבוש התמונה המלאה

יישום בהתאמה אישית בצמוד ללקוח הכולל שינויים והתאמות תוך כדי תנועה

מדידה ואופטימיזציה תוך חתירה לייעול כל העת ובחינת התוצאות בזמן אמת

שיווק בפייסבוק

מעוניינים לקדם קמפיין חברתי או פוליטי?
רוצים גם אתם לקבל את הקידום החכם והנכון שייקח אתכם רחוק?
צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר לשירותי קידום דיגיטלי מתקדמים!

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

קידום קמפיין פוליטי מצריך נסיון והבנה נרחבת בתחום. הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו, אלו הם חלק מהקמפיינים שאנו מלווים בתקופה האחרונה:

איריס שטרק לראשות לשכת רואי החשבון – את קמפיין המועמדות של רו"ח איריס שטרק לראשות לשכת רואי החשבון בישראל ליווינו מתחילת דרכו. הענקנו לה שירותי דיגיטל מקיפים, כאשר שמנו דגש גדול על פילוח קהל מדויק, ועל הגעה לכלל ציבור המצביעים הפוטנציאליים. שמחנו לעבוד יחד בסינכרון ושיתוף פעולה הדוק שהוביל לתוצאות מצוינות, כשבבחירות שנערכו בספטמבר 2018 ניצחה איריס, ובכך הייתה לאישה הראשונה שעומדת בראשות לשכת רואי החשבון בישראל.

לובי 99 – מיזם כלכלי-חברתי ללא מטרות רווח הפועל לקידום האינטרס הציבורי הרחב אל מול הכנסת והממשלה באמצעות גיוס תרומות מההמונים. לובי 99 הגיע אלינו כמיזם בן שנתיים עם סכום כולל של גיוס שעמד על 45,000 ₪. היום, כעבור שנתיים, אנחנו עומדים על כ-200,000 ₪, בניצול חלקי בלבד של תקציב השיווק.

"אני ממליץ בחום על חברת  Oasis Media. יצא לי להכיר הרבה חברות לניהול מדיה ומעולם לא נתקלתי בכזאת מקצועיות, יעילות ומחויבות. אם אתם מחפשים שיווק דיגיטלי טוב ויעיל, שיספק תוצאות – הגעתם למקום הנכון."

יאיא פינק – לאחר ההצלחה הסוחפת בקידום לובי 99 החליט יאיא לשכור את שירותי השיווק הדיגיטלי של אואזיס מדיה גם לצורך קידום הקמפיין הפוליטי שלו לפריימריז של מפלגת העבודה ב-2019. עם אסטרטגיה חכמה, ובעבודת שיווק מאומצת, סייענו ליאיא להיות מוכר עוד יותר בקרב חברי המפלגה וברגע האמת התהליך הוכיח את עצמו מעל ומעבר לכל הציפיות – הוא טיפס עד למקום 8, כשהוא משאיר מאחור וותיקים ומוכרים ממנו.

המכון הישראלי לתכנון כלכלי  – עמותה ללא מטרות רווח ששמה לה למטרה לפעול למען כלכלה ישראלית חופשית, תחרותית ונטולת חסמים במשק המעודד יזמות, חדשנות וצמיחה. בבחירות המקומיות ב-2018 הרצנו בעבורם קמפיין שמטרתו לעודד הצבעה למועמדים נקיי כפיים לעומת מתמודדים רבים שנחשדו או הואשמו בעבירות כאלה ואחרות. באמצעות מיתוג נכון, שפה גרפית חדה וברורה, מסרים שזוקקו ונבררו בקפידה והגדרה נכונה של קהל היעד הצלחנו לעורר שיח ציבורי ער בנושא שאף הגיע לתכניות הטלוויזיה ובמקרה של חלק מהרשויות גם אכן שינה באופן דרמטי את תוצאות הבחירות.

חילונים ירוקים – הובלנו את כל מערך הפרסום הדיגיטלי של הרשימה, שלרשותה עמדו תקציבים מוגבלים. בעזרת תכנון נכון והדגשת המסרים החשובים ביותר, חשפנו מאות אלפי אנשים בעלי זיקה לנושאים אלו לתכנים באופן מותאם וכך יצרנו מיליוני חשיפות. במערכת הבחירות האחרונה לרשויות המקומיות, מיקמנו את האג'נדה של הרשימה במרכז השיח הפוליטי התל-אביבי. המפלגה שילשה את מספר המנדטים שלה במועצה ולמעשה הייתה לרשימה היחידה שהצליחה להתחזק ללא מועמד לראשותה העירייה.

שיווק בפייסבוק

מעוניינים לקדם קמפיין חברתי או פוליטי?
רוצים גם אתם לקבל את הקידום החכם והנכון שייקח אתכם רחוק?
צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר לשירותי קידום דיגיטלי מתקדמים!

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!