שיווק מחדש שיווק מחדש – מה זה?

Remarketing – האפשרות לחזור לגולש שביקר באתר או בדף הנחיתה שלנו ולהציג לו פרסומת מותאמת על סמך הרגלי גלישה שלו והעמודים בהם הוא ביקר. כך ניתן לחזור ללקוחות פוטנציאליים בהתבסס על פעולות עבר שלהם כגון הוספת מוצר "לעגלה" בחנות המקוונת או הבעת עניין בתחום מסוים. גולש שהתעניין באתר שלך אך עזב טרם שביצע פעולה שמקדמת עסקה – רכישה או יצירת קשר, יקבל פרסום ממוקד המזכיר לו לסיים את הרכישה או להשאיר פרטים. למעשה remarketing זו הטכנולוגיה המאפשרת ללוות לקוח במהלך הגלישה שלו באינטרנט ולהזכיר לו לחזור ולהתעניין בך.

ב – Oasis media מבינים את "הראש" של הלקוח הפוטנציאלי של העסק שלך ויודעים כיצד להניע אותו לפעולה, גם כאשר נראה שההזדמנות לתקשר איתו פוספסה.

שיווק מחדש

שיווק מחדש
איך עושים את זה?

remarketing מבוסס על קוד באתר האינטרנט, שאינו מוצג לגולש ואינו משפיע על האתר, קוד זה "צובע" את הגולש בפייסבוק ובגוגל.

לאחר ש"צבענו" את הגולש שביקר באתר נוכל לפרסם באופן ממוקד ונציג תזכורת אודות העסק במהלך הגלישה שלו באינטרנט באתרים אחרים. באופן זה ניתן לזהות גולשים גם כאשר אלו עוברים בין אתרים ושירותים מקוונים.
כלומר, בעזרת remarketing ניתן להציג פרסומות לקהל הרלוונטי ביותר, כזה שכבר מצא אותך, נכנס לאתר שלך וסקר את השירותים שלך. ה-remarketing ניתן לביצוע דרך מערכות שונות – של Google ושל Facebook, למשל.

ה-remarketing משלים את מערך שירותי השיווק באינטרנט בכך שהוא מייצר חוויה המשכית ללקוח הפוטנציאלי – על פני אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ואפליקציות. כך, הוא מלווה אותו גם על פני המכשירים השונים בהם משתמש.

אלו מביאים לכך שהמודעות לעסק הולכת וגוברת ותדמיתו מתחזקת בעיני הלקוח.

שיטת שיווק זו מייעלת את ניצול תקציב הפרסום כיוון שמאפשרת יצירת מסרים מדויקים לקהלים מדויקים – אנחנו יודעים מה הקהל חיפש ומה עניין אותו דווקא אצל העסק שלך – כך מושגות יותר המרות בפחות השקעה כספית.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

בין לקוחותינו בעבר ובהווה
מקרי מבחן לדוגמא

נייל סטודיו

נפתחים יותר קורסים והקורסים מלאים יותר, באמצעות פרסום מדויק בפייסבוק, עמודי נחיתה ורימרקטינג דינאמי.

מקרה מבחן: נייל סטודיו
כח יוסי יונה

הובלנו את בחירתו בפריימריז של פרופ' יונה כח"כ מטעם המחנה הציוני תוך שריכזנו עבורו את כלל היבטי הניו-מדיה וההגעה לבוחרים.

מקרה מבחן: חה"כ יוסי יונה