"לפני כ-5 שנים שכרתי את שירותיהם של Oasis Media בתחומי קידום במדיה האלקטרונית. קשה להשוות את מצב הדברים לפני ואחרי כמו שקשה לתאר את האפשרות שהיום אנהל את עסקי ללא Oasis Media.

עסקיי הראו נתוני צמיחה מרשימים בכל המובנים, הן בהיבט העסקי והן בהיבט התדמיתי. מדובר בצוות מיומן ונאמן אשר פועל ימים כלילות על מנת להבטיח שירות אמיתי ומקצועי.

נאמנות זו אף באה לידי ביטוי כאשר מספר פעמים מתחרים פנו ל-Oasis Media על מנת לשכור את שירותי המשרד בתמורה גדולה יותר ובתנאי לניתוק השיתוף פעולה בן הצדדים.

מיותר לציין שגיליתי בדיעבד שפניות אלו נתקבלו בסירוב מוחץ. אני ממליץ בחום ובאהבה לשכור את שירותיהם המקצועיים של Oasis Media."

אילן – ברבסבא

באמצעות בניית אסטרטגיה מתאימה החזרנו לקוחות עבר והבאנו לקוחות חדשים. שירותי הצילום שסיפקנו שהובילו לחשיפה ומעורבות בפייסבוק.

זהו גן הבירות האקולוגי הראשון בישראל – ביום מתחם אקולוגי ובערב גן עוצר נשימה ביופיו, אשר מציג בגאווה בירות מכל העולם ותפריט אוכל עשיר.

את הברבסבא התחלנו ללוות בשנותיו הראשונות. בנינו יחד עם הלקוח את האסטרטגיה השיווקית תוך שאנו בודקים מה עבד טוב ונכון בשיווק הקיים של המקום. לאחר בחינה מקיפה הוחלט לשקף את האווירה המיוחדת של המקום, תוך כדי ניצול היותה של פייסבוק רשת חברתית. התחלנו לספק שירותי צילום מקצועיים והבלטנו בפייסבוק את הלקוחות המקסימים שמבלים במקום תוך כדי שאנו מעניקים להם מזכרת מהנה מהביקורים בדמות אלבומי פייסבוק.

האלבומים הניבו חשיפה ואיטראקציה גבוהה, אותהו הגברנו באמצעות קידום ממוקד של האלבומים לקהלים הרלוונטיים למקום.