"תחום היופי וטיפוח הציפורניים צובר תאוצה גדולה בשנים האחרונות וכך בין היתר גם התחרות גדלה. כרשת מכללות הפרוסה בכל הארץ, היה לנו חשוב לבחור בחברה שתדע להדגיש ולהעצים את הייחודיות של "נייל סטודיו" באר שבע, ולהדגיש ללקוחות בצורה המקצועית והמהימנה ביותר את כל הטוב שיש לנו להציע לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום היופי וליהנות מעצמאות כלכלית ורווחית.

כאן מגיעה התודה הגדולה ל-Oasis Media – זו הבחירה הטובה ביותר שעשינו! אליעד והצוות המקצועי שלו (שהפכו מזמן למשפחה חמה), עושים עבורנו עבודת פרסום מקצועית ביותר, והתוצאות מצוינות מהרגע הראשון! צוות נייל סטודיו מודה לכם על הזמינות, המקצועיות, הייעוץ, הליווי ועל תוצאות בשטח. עבורנו זו בחירה מנצחת, לעוד הרבה שנים טובות יחד! "

שרית שרעבי– בעלת נייל סטודיו באר שבע

נפתחים יותר קורסים והקורסים מלאים יותר, באמצעות פרסום מדויק בפייסבוק, עמודי נחיתה ורימרקטינג דינאמי.

רשת נייל סטודיו, בעלת וותק של מעלה מ-25 שנה, מתמחה בהכשרה מקצועית בתחומי הטיפוח והיופי ומנהלת כ-30 מרכזי שיווק, הדרכה והכשרה מקצועיים בפריסה ארצית, מאילת ועד קריית שמונה. Oasis Media מלווה את הסניף הבאר שבעי של הרשת.

על מנת לשווק קורסים שמוצעים על ידי הסניף, יצרנו טראפיק איכותי וממוקד בעמוד הפייסבוק שלו ופירסמנו בצורה ממוקדת לקהלי יעד רלוונטיים. בנוסף, באמצעות רימרקטינג ברשת החברתית, ביצענו איסוף לידים באמצעות בניית דפי נחיתה לכל קורס. רשימת הלקוחות המתעניינים הלכה וגדלה ואיתה כמות ההמרות, את ההמרות אנו מנצלים בכדי לשפר את הטרגוט העתידי.

פעילות זו הפכה את הסניף הבאר שבעי של רשת נייל סטודיו לאופציה המובילה לכל מי שבוחרת ללמוד את מקצועות היופי באזור באר שבע.