"תחום היופי וטיפוח הציפורניים צובר תאוצה גדולה בשנים האחרונות וכך בין היתר גם התחרות גדלה. כרשת מכללות הפרוסה בכל הארץ, היה לנו חשוב לבחור בחברה שתדע להדגיש ולהעצים את הייחודיות של "S/Nail" באר שבע, ולהדגיש ללקוחות בצורה המקצועית והמהימנה ביותר את כל הטוב שיש לנו להציע לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום היופי וליהנות מעצמאות כלכלית ורווחית.

כאן מגיעה התודה הגדולה ל-Oasis Media – זו הבחירה הטובה ביותר שעשינו! אליעד והצוות המקצועי שלו (שהפכו מזמן למשפחה חמה), עושים עבורנו עבודת פרסום מקצועית ביותר, והתוצאות מצוינות מהרגע הראשון! צוות S/Nail מודה לכם על הזמינות, המקצועיות, הייעוץ, הליווי ועל תוצאות בשטח. עבורנו זו בחירה מנצחת, לעוד הרבה שנים טובות יחד! "

שרית שרעבי– בעלת S/Nail

נפתחים יותר קורסים והקורסים מלאים יותר, באמצעות פרסום מדויק בפייסבוק, עמודי נחיתה ורימרקטינג דינאמי.

S/Nail הוא הגשמת חלום שאפתני ורב שנים. הוא הוקם בעקבות הרצון של שרית שרעבי לייסד בית ספר להכשרה מקצועית בתחומי היופי והטיפוח. מקום אחד, בו ניתן להתמחות בשלל קורסים מעולם הקוסמטיקה.

החזון של S/Nail נולד מתוך התשוקה של שרית להעצים נשים ולאפשר להן לצאת לדרך כלכלית עצמאית, לפתח קריירה שהיא לגמרי שלהן, בזכות עצמן ולמען עצמן.

על מנת לשווק קורסים שמוצעים על ידי הסניף, יצרנו טראפיק איכותי וממוקד בעמוד הפייסבוק שלו ופירסמנו בצורה ממוקדת לקהלי יעד רלוונטיים. בנוסף, באמצעות רימרקטינג ברשת החברתית, ביצענו איסוף לידים באמצעות אתר ייעודי ודפי נחיתה לכל קורס. רשימת הלקוחות המתעניינים הלכה וגדלה ואיתה כמות ההמרות, את ההמרות אנו מנצלים בכדי לשפר את הטרגוט העתידי.

פעילות זו הפכה את S/Nail לאופציה המובילה לכל מי שבוחרת ללמוד את מקצועות היופי באזור הדרום.