מי אנחנו מי אנחנו?

אואזיס מדיה הוא משרד פרסום המתמחה במדיה הדיגיטלית, הפועל מלב הנגב. מטרתנו לייצר עבור הלקוחות פרסום יעיל וחכם המוליד סיפורי הצלחה.

הצוות של oasis media מורכב מאנשי שיווק בעלי השכלה אקדמית בתחומי תקשורת, עיצוב, פסיכולוגיה וניהול וניסיון פרקטי בעבודה עם לקוחות מתחומי תעשייה מגוונים.

מה אנחנו עושים מה אנחנו עושים?

אנו מעניקים לכל לקוח מעטפת שירותים מקיפה המותאמת לצרכיו ולדמותו, תוך ליווי אישי וצמוד לאורך כל תקופת הקמפיין.

לקוחותינו מקבלים שירות אישי וטכנולוגי המאפשר למקסם משאבים, להגיע לקהלי יעד רלוונטיים בזמן קצר ולייצר חשיפה גבוהה יותר על פני המתחרים.

איך אנחנו עושים את זה?
איך עושים שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית?

1. ניתוח ואפיון סביבה עסקית

העבודה עם הלקוח מתחילה במחקר. אנחנו מנתחים וממפים את השוק בו פועל העסק, בודקים מי הם הלקוחות וקהלי היעד, בוחנים את המתחרים ושיטות הפעולה שלהם, דפוסי הפעולה הקיימים של העסק והיעדים שלו. התובנות שאנו מפיקים משמשות תשתית לבניית האסטרטגיה השיווקית היעילה ביותר.

השלב הבא
2. פילוח קהלי יעד

מטרתנו היא שהלקוח ישקיע אך ורק בקהל הרלוונטי לו, מבלי לבזבז משאבים מיותרים בקהלים שאינם מניבים הכנסה. ההתמחות שלנו היא פניה לפילוחים ספציפיים ברזולוציות גבוהות לרבות עיר, מין, נטיה פוליטית, גיל, מצב משפחתי ועוד. לכן, לאחר בחינה עמוקה של מאפייני הצרכנים ורצונותיהם, אנו מגבשים מסרים ייעודיים לקהלים ממוקדים ומביאים לכך שלקוחות פוטנציאלים בהכרח יחשפו אליהם.

השלב הבא
3. בניית אסטרטגיה שיווקית

לאחר גיבוש תמונת מצב ואפיון צרכיו הספציפיים של הלקוח, נבנה קמפיין אסטרטגי באופן חכם ויעיל. תוכנית העבודה המגובשת מובילה אותנו לאורך הקמפיין ונועדה לעמוד ביעדים בטווחי זמן קצרים.

השלב הבא
4. יישום Custom Made

יישום האסטרטגיה השיווקית מתבצע בשיתוף פעולה צמוד עם הלקוח ובתקשורת הדדית ותמידית עמו תוך כדי התאמות ושינויים בקמפיין בהתאם לתוצאות.

השלב הבא
5. מדידה ואופטימיזציה

אנחנו כל הזמן שואפים למקסימום: מודדים, בודקים, חוקרים, עושים התאמות. בניגוד לאמצעי מדיה אחרים בהם לא תמיד ברור מהו ההחזר על ההשקעה בשיווק, העולם הדיגיטלי מאפשר לנו לבחון תוצאות בזמן אמת ולבצע שינויים כך שיאפשרו למצות עד תום את התקציב שהקצבנו ולהפיק ממנו את מירב ההכנסה עבור העסק.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

התחומים בהם נוכל לסייע לעסק שלך
התחומים בהם נוכל לסייע לעסק שלך

קידום אורגני בגוגל
טיפול יסודי באתר העסק – כרטיס הביקור האישי שלך. נבצע הכל כדי לקדם את האתר שלך במנוע החיפוש, כדי שתופיע מעל המתחרים. אנו ניישם התאמות, נייעץ, נשדרג ואפילו נבנה מחדש, אם צריך, כדי לסייע לך להגדיל את החשיפה ללקוחות שמחפשים אותך או שירותים ומוצרים שאתה מספק.

קידום ממומן בגוגל אדס
הצבת פרסומות אפקטיביות במנוע החיפוש שימשכו לקוחות פוטנציאליים וימצבו את העסק כמוביל בתחומו.

e-commerce
ליווי פרויקטים של בניית חנויות אלקטרוניות, בחינה של חנויות קיימות והטמעת שיפורי UI/UX לייעול תהליכי המכירה, קידום המוצרים בגוגל אדס ובפייסבוק, רימרקטינג מתקדם שיבטיח כי הלקוח תמיד ישוב וישלים את העסקה.

Re-marketing
לעיתים קרובות גולשים מתעניינים במוצרים או שירותים באתרי האינטרנט של חברות, אולם מסיבות שונות אינם מבצעים את הרכישה. Re-marketing יעיל מאפשר להתחבר באופן חכם לגולשים אלו וללוות אותם במהלך הגלישה שלהם באינטרנט באופן שיעודד אותם לחזור לאתר ולקבל החלטת קניה.

שיווק בפייסבוק
ניהול עמודי פייסבוק עסקיים, קידום אורגני ופרסום ממומן. אנחנו חיים ונושמים פייסבוק ויודעים למנף אותו עבור העסק שלך בדרכים יצירתיות ויעילות. עמודי הפייסבוק של לקוחותינו גדלו משמעותית מהרגע שהם חברו אלינו. יצרנו יחד עם הלקוחות המון תנועה רלוונטית לעמודים והגדלנו בצורה ניכרת את מאגר הלקוחות שלהם ואת כמות הלקוחות החוזרים.

שיווק באינסטגרם
שימוש ברשת החברתית לקידום מוצרים, שיקוף זהות הארגון ויצירת תדמית רצויה בהתאם לאסטרטגיה השיווקית. הפלטפורמה מאפשרת לשתף תוכן ייחודי ולעורר בכך מעורבות של הלקוחות ולשמור על תקשורת שוטפת עמם.

פרסום נייטיב
פרסום המשתלב בחוויית צריכת התוכן הרגילה של הגולש. הפרסומת במודל הנייטיב נראית זהה עיצובית וקרובה מבחינת התוכן לתכנים באתר בו היא מוצגת, כך שהסבירות שילחצו עליה ויתעניינו בתוכן השיווקי גדולה פי כמה.

שירותים נלווים
על מנת להשלים את "החבילה", אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותים נוספים כגון כתיבה והפצה של ניוזלטרים, בניית דפי נחיתה, ייעוץ בתחומי UI UX, ליווי בבניית אתרים ושירותי גרפיקה וצילום.

בין לקוחותינו בעבר ובהווה
בין לקוחותינו בעבר ובהווה