מומחים בשיווק מבוסס תוצאות

אנחנו במשרד הפרסום Oasis Media יודעים לספק את הפתרונות הדיגיטליים המתאימים, שיגדילו את שורת הרווח שלך – בין אם היא הכסף בקופה בסוף היום, או מספר הבוחרים בקלפי. העבודה שלנו מבוססת על הבנה בפסיכולוגיה ובאנשים, ראייה עסקית והפקת תובנות.

סוף סוף פרסום דיגיטלי שיקנה לעסק יתרון על פני המתחרים!
השאירו פרטים ונשמח להיות שותפים לדרך!

  האש תג אסטרטגיה_שיווקית

  מהלכי השיווק שלנו מתבססים על מחקר. אנחנו מתחילים בניתוח מעמיק של העסק עצמו, תוך גישה לנתוני אמת, ואף מעניקים ייעוץ עסקי שנועד לשרת את מהלכי השיווק.

  אנחנו בודקים את השוק בו העסק והמתחרים שלו פועלים ומגדירים יעדים מדידים, כיאה לפרסום מוכוון ביצועים (performance-based marketing). בהתאם, מייצרים משפכי שיווק יצירתיים, בוחרים בקפידה קהלים ומסרים.

   

  האש תג ניהול_קמפיינים

  המשרד מעניק מעטפת שירותים נרחבת לכל צרכי הפרסום שהוגדרו. בתיאום עם הלקוח אנו מכינים את כל התשתיות לפרסום: כתיבת תוכן וקרייאטיב, גרפיקה ומדיה.

  הקמפיינים מנוהלים תוך אינטגרציה של מגוון פלטפורמות. למשל, פרסום בגוגל ובפייסבוק, שיווק דרך אינסטגרם והסטורי, קידום באמצעות תוכן בטאבולה ואאוטבריין. 

  אנחנו שולטים בשלל מערכות הפרסום ויותר מזה, מתמחים במשפכי שיווק יצירתיים שמתכללים אותן.

  האש תג מדידה_ואופטימיזציה

  כבר בשלב הכנת התשתית השיווקית מוטמעים כלי מדידה מתקדמים בנכסים הדיגיטליים הרלוונטיים המייעלים את תהליכי השיווק בעסק. במהלך הקמפיין, מתבצעת מדידה של הביצועים אל מול התוצאות בעסק ובחינה אל מול היעדים שהוצבו.

  בדיקות החזר על ההשקעה (ROI) נערכות באמצעות אוטומציות משוכללות בהתבסס על נתוני BI של העסק. הלקוחות מקבלים גישה לדו"חות המאפשרים להם לבדוק את יעילות הפרסום.

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!