ניהול קמפיינים ב Facebook

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה לך להשקיע בפרסום בפייסבוק?

  הרשת החברתית הגדולה בעולם היא כבר מזמן פלטפורמה מובילה לקידום עסקים. עסק שפעיל בפייסבוק משדר ללקוחותיו עדכניות, פתיחות ומקצועיות.

  שיווק בפייסבוק מאפשר לעסק שלך להגיע ללקוחות פוטנציאליים שבסבירות גבוהה יהיו מעוניינים במוצרים ובשירותים שלך. ככל שנעמיק את השיווק נסייע למערכת להבין מי הם הקהלים האופטימליים לעסק כך שאחוזי ההמרה והמכירה יגדלו.

  מתי מתאים לפרסם בפייסבוק?

  אופציות השיווק המגוונות של המערכת מאפשרות לפרסם ללקוחות בשלבי הרכישה השונים. מלקוחות שטרם נחשפו לעסק שלך, ולמעשה לא העלו על דעתם שהוא יכול להיות רלוונטי עבורם, עד לקוחות שהתעניינו אך לא סגרו עסקה וגם ללקוחות נאמנים, "שגרירים" של המותג.

  קידום בפייסבוק

  למה לבחור בשיווק ממומן בפייסבוק עם Oasis Media?

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת הפרסום בפייסבוק:

   ניהול עמוד פייסבוק

   העמוד העסקי שלך בפייסבוק הוא הפנים של העסק שלך. אליו מגיעים לקוחות ולקוחות פוטנציאליים כדי להתרשם מפעילותך והמקצועיות שלך. השפה העיצובית של העמוד מוכרחה להיות עדכנית ומושכת, המסר מחושב ועקבי והתוכן רלוונטי ואינפורמטיבי. כמו כן, הגולשים נעזרים בעמוד כדי להיחשף לחוות דעת של לקוחות אחרים עליך. זוהי ההזדמנות שלך ליצור קשר עם לקוחותיך ולהקים קהילה סביב המותג, להעניק להם מענה מהיר לשאלותיהם ושירות איכותי.

   אנחנו נייעץ ונמליץ על שינויים בעמוד קיים, או נבנה וננהל עמוד חדש שיצור מותג חזק ויתחזק תדמית רצויה של העסק.

   פרסום ממומן בפייסבוק

   המודעות של פייסבוק הן עולם ומלואו ונדרשים ידע ונסיון רב כדי לקדם עסקים ואנשים ברשת החברתית. התפעול שלהן מתבצע מתוך מערכת ייעודית של פייסבוק ולאיש שיווק מיומן הן מאפשרות ליצור קמפיינים המגיעים לקהלים רלוונטיים באופן מקורי וחכם.

   בעזרת קריאטיב מדויק ותוך שימוש בנתוני BI וכלי אוטומציה, נייצר מהלכי פרסום יצירתיים. באופן זה תקציב הפרסום שלך ינוצל באופן מחושב ומיטבי, כך שיגדיל מכירות ויאפשר להגדיל את קהל הלקוחות. בכל עת נבצע ניתוח ומעקב אחר תהליכי ההמרה והמכירה, כך שיבטיחו שיפור מתמיד בביצועי הקמפיין.

   פייסבוק ממשיכה לשמש שחקן מרכזי בשוק הפרסום (למרות השמועות), היא מאפשרת חשיפה לקהלים בקטגוריזציה ובסדרי גודל תקדימיים. בידיים נכונות, ובהתאם למטרה, פלטפורמה זו יכולה להיות המפתח להגדלת הרווחים ולהשגת יעדים תדמיתיים.

   רוצה לדעת איך קידום בפייסבוק יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!