ליווי והקמת אתרי e-commerce

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה לך להשקיע בהקמת חנות אונליין?

  אתר מסחר מקוון, מעין סניף וירטואלי לעסק, מאפשר להגיע ללקוחות חדשים ולשרת לקוחות קיימים באמצעות השקעה כספית ועלות תפעול נמוכות יותר מסניף פיזי. חנות מקוונת מהוקצעת, שעונה על צרכי הלקוחות משדרת רצינות ומציבה את העסק שלך במגרש של "הגדולים". כמו כן, כדי לסייע לצמיחת המותג, כדאי להשלים את נוכחות העסק באינטרנט באמצעות קידום במנועי החיפוש וגם באמצעות פרסום ברשתות החברתיות. בין אם האתר הוא סניף בלעדי או משלים לסניף פיזי, כאשר הוא נבנה ומתנהל נכון, הוא הופך לנכס שמניב הכנסות.

  למה כדאי להשקיע בחנות אונליין
  למה כדאי להשקיע בחנות אונליין

  מתי מתאים להקים אתר e-commerce?

  כאשר לעסק מערך מוצרים או שירותים ויש כוונה להגדיל את קהל הלקוחות הקיים או לפנות לקהלים חדשים, תוך השקעה נמוכה יחסית לזו שבהקמת חנות פיזית. כמו כן, כאשר מאחורי העסק קיים מערך תפעולי שידע לשרת את לקוחותיו ללא רבב.

  למה לבחור בהקמת אתר מסחר מקוון עם Oasis Media?

  כמי שמקדמים אתרים במגוון ערוצי פרסום, אנחנו יודעים מה נדרש מאתר כדי שתהליך השיווק העתידי שלו יהיה אופטימלי, וכדי שיאפשר לייצר משפכי שיווק יצירתיים ויעילים. ליווינו הקמה של מגוון אתרים, במגוון תחומים, כך שימשכו אליהם רוכשים חדשים, יחזירו גולשים מן העבר לרכישות נוספות ויקנו את היכולות לעקוב אחר ביצועים ולהפיק תובנות עבור תהליכי אופטימיזציה.

  הניסיון שלנו בייעוץ עסקי מסייע לבעלי העסקים להבין מה נדרש מהאתר על-מנת לייעל את הניהול השוטף שלו ושל העסק, גם בעולם הפיזי. אנחנו יודעים לייעץ לגבי ממשקים על גביהם מנוהלים המוצרים ומתבצע המסחר, בשיטות ומערכות התשלום, במערך המשלוחים ושירות הלקוחות.

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת הקמת אתר מסחר מקוון:

   ליווי פרויקטים של בניית חנויות וירטואליות

   נשתלב כבר בתחילת תהליך בניית האתר, נחקור, נתכנן ונסייע לביצוע באופן מדויק. נטמיע את הכלים המתאימים לצרכי פרסום וניהול עתידיים ונעקוב אחר תהליכי המכירה כדי להגדיל באופן מתמיד את ההמרות.

   בחינה של חנויות קיימות והטמעת שיפורי UI/UX
   (User Experience)

   עיצוב של חוויות משתמש נוחה ומהירה היא מפתח לרכישה מוצלחת וחוזרת. ב Oasis Media יודעים לנתח את הלקוחות הפוטנציאלים שלך – מה מושך את תשומת ליבם, במה הם מתעניינים, סדרי העדיפויות שלהם והאופן בו הם מקבלים החלטות. אנו ניישם תובנות אלו כדי שהלקוח שלך ירגיש בנוח וירצה לבצע רכישות באתרך.

   קידום המוצרים בגוגל ובפייסבוק

   כדי לפרוץ קדימה, החנות הווירטואלית שלך צריכה לפרוץ גם את גבולות האתר. לכן, נדרש קידום במנועי החיפוש ופרסום ברשתות החברתיות, כדי המוצרים שלך יתנוססו בראש רשימת החיפושים ויגיעו לקהלי יעד חדשים ומגוונים.

   Remarketing דינאמי מתקדם

   נסייע לקדם מכירות בקרב לקוחות שביקרו באתר ולא סיימו את תהליך הרכישה ואף בקרב לקוחות שמהווים קהל נאמן. בדרכים יצירתיות וחכמות ניצור פרסום בפלטפורמות המקוונות ונעודד אותם לחזור ולהשלים את העסקה.

   ב-Oasis media נסייע לכם ליצור מערך מכירה יצירתי ויעיל שתרומתו תשתקף בהכנסות העסק.

   רוצה לדעת איך קידום בפייסבוק יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!