קידום אורגני בגוגל SEO

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה לך להשקיע בקידום אורגני (SEO)?

  קידום אתרים אורגני ב Google מציב אותך הראש עמוד התוצאות לטווח ארוך ובכך מעניק לך יתרון יקר ערך על פני המתחרים, שרק ילך ויגבר עם הכניסות הנוספות לאתר.

  אתר שממוקם גבוה מעיד על כך שהוא מלא בתוכן עשיר ורלוונטי ונותן מענה מדויק לשאילתא ומילות החיפוש של הגולש. תדמית ונוכחות  שמושכות פנימה לקוחות נוספים.

  מתי מתאים להשקיע בקידום אורגני?

  כשבבעלותך אתר שמלווה עסק קבוע ומטרתך להגדיל חשיפה באופן מתמיד ולהנגיש אותו בקלות ללקוחות שמחפשים את שירותיך. כצעד משלים, ניתן לשלב פרסום בגוגל באמצעות גוגל אדוורדס (Google Ads).

  קידום אורגני בגוגל

  למה לבחור בקידום אורגני עם Oasis Media?

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת קידום אורגני:

   מחקר מילות מפתח

   נבחן ונציע את המונחים האפקטיביים שהשימוש בהם באתר יגביר את התנועה אליו, יעלה את הרלוונטיות שלו ויביא לכך שמנוע החיפוש ידע לקשר בין המוצר או השירות לאתר החברה המספקת אותו.

   כתיבת תוכן איכותי

   הבסיס לאתר טוב הוא תוכן טוב, כזה שיעניין את הגולשים, יתעדכן באופן שוטף, יהיה ברור ויספק את המידע שהם חיפשו. אנחנו נייעץ, נצביע על שיפורים שיש לבצע ואף נכתוב תוכן מתאים שיבטיח שהאתר נותן מענה ללקוחות העסק.

   אופטימיזציה של האתר

   נערוך בחינה מדוקדקת של האתר ונוודא שהוא מותאם טכנית למנוע החיפוש ולכלליו ונמליץ על תהליכי שדרוג נדרשים שיקפיצו אותו למעלה.

   קישורים לאתר

   השיטות הוותיקות יותר של קידום אתרים בגוגל מתבססות על כמות האתרים המפנים את הגולשים שלהם אל האתר הרלוונטי ואיכותם של אותם אתרים.

   כיום, עם השנים והשינויים שגוגל יישמו במנוע החיפוש, שיטה זו דורשת תחכום רב יותר ושימוש קפדני בקישורים בעלי ערך לגולש. שילוב של פעילות ענפה ונוכחות מרשימה ברשתות החברתיות, למשל, תתרום לעליה בדירוג האתר.

   מדידה ואופטימיזציה

   תהליך הקידום האורגני מוכרח להיות מלווה בבדיקה מתמדת של ביצועים ושיפורם התמידי. לכן, אנחנו עובדים באופן צמוד עם דו"חות ביצועים ועם כלי אנליזה מתקדמים וממליצים על שינויים שישדרגו את חווית השימוש של הגולשים ואת מיצוב האתר בעיני מנוע החיפוש.

   רוצה לדעת איך קידום אורגני יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!