ניהול קמפיינים ב Instagram & Story

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה להשקיע בפרסום באינסטגרם ובסטורי?

  הכל קורה באינסטגרם, וזו מזמן כבר לא רק פלטפורמה לשיתוף תמונות, ובטח שלא רק של צעירים! הפוטנציאל השיווקי הגלום בה מושך מפרסמים עם תקציבי עתק, משפיענים המתפרנסים מקידום מותגים ומייצר אושיות רשת בעלות כוח כלכלי אדיר. זה המקום בו נקבעים טרנדים ואליו נשואות עיני מיליונים ברחבי העולם. כדי לנצל זאת, העסק שלך חייב נוכח, ויזואלי ויצירתי.

  מתי מתאים לפרסם באינסטגרם?

  כשהמותג שלך מצטלם יפה. זה יכול להיות מוצר או שירות, אבל הם חייבים לייצר חוויה שגורמת לצופה לזעוק "גם אני רוצה ככה!". ובעיקר "גם אני רוצה להרגיש ככה!". לשם כך, נדרשים חומרי מדיה איכותיים – תמונות או סרטונים שישדרו את המסר הנכון.

  קידום באינסטגרם עם אואזיס מדיה

  למה לבחור בשיווק באינסטגרם עם Oasis Media?

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים שניתן לקבל במסגרת הפרסום באינסטגרם ובסטורי:

   פרסום באינסטגרם ובסטורי, בהתאם לתכנית שיווקית נכונה, יסייע להגדיל את החשיפה למוצר או השירות שלך בפני לקוחות פוטנציאליים ויאפשר ליצור ולשמר תדמית רצויה למותג. כמו כן, הוא מאפשר להגדיל את הטראפיק (תנועה לאתר) ובכך לכבוש יעדים עסקיים שהוצבו, כגון: השגת לידים איכותיים, הגדלת ערך המכירות באתר, ועוד.

   אסטרטגיה וייעוץ – נייצר אסטרטגיית שיווק מתאימה שתכלול, לצד יצירת ויז'ואל מתאים, את הדרכים היעילות ביותר להשגת המטרות העסקיות שהוצבו.

   הגעה לקהל מדויק – מאחורי התוכן יש מערכת פרסום מורכבת שדורשת ידע וניסיון. אנחנו יודעים לנצל את יכולותיה כך שההשקעה בפרסום תשתלם.

   קריאייטיב, גרפיקה ווידאו – כבעלי ניסיון ביצירת קמפיינים ובעבודה עם ספקים מגוונים, נוכל לסגור לך את כל הפינות במקום אחד.

   רוצה לדעת איך קידום באינסטגרם יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!