ניהול קמפיינים ב Google

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה לך להשקיע בפרסום בגוגל?

  קידום בגוגל משמעו קידום במנוע החיפוש הפופולארי בעולם. כה פופולארי שכבר הפך לפועל, הרי כולנו "מגגלים". מדובר בנדל"ן פרסומי יקר ערך, ואם הלקוחות שלך מתעניינים בשירותיך, העסק שלך חייב לתפוס שם מקום גבוה כדי להגיע אליהם.

  מתי מתאים לפרסם בגוגל?

  ברשת החיפוש של גוגל מומלץ להשתמש כשיש היתכנות גבוהה לכך שהעסק שלך מהווה מענה לצורך של הגולש. מנגנון הפרסום מתבסס על כך שהלקוח הפוטנציאלי מחפש באופן אקטיבי מילת חיפוש מסוימת ומוצגת לו מודעה רלוונטית. אם העסק שלך מצליח לקלוע בול לחיפוש של הגולש – הרווחת.

  בעוד הקידום האורגני יעיל רק לאחר פרק זמן ארוך יחסית (מספר חודשים במקרה הטוב), הקידום הממומן בגוגל אדס אפקטיבי מאוד כבר מהרגע הראשון. כדאי להשקיע בקידום ממומן כאשר נדרשות תוצאות מיידיות וניתן לשלבו יחד עם קידום אורגני כדי לייצר המרות נוספות, כמו כן ניתן להשתמש בקידום ממומן כצעד משלים להשקת מוצר חדש או מבצעים מיוחדים.

  ברשת המדיה של גוגל ניתן להשתמש כאמצעי עיקרי או כתומך לקמפיין חיפוש. כך למשל, ניתן באמצעותו לחשוף לקוחות פוטנציאליים לעסק שלך מבלי שחיפשו אותו וגם, באמצעות קמפיין רימרקטינג, "לרדוף" ברחבי הרשת אחר לקוחות שהתעניינו, כדי להשלים את ההמרה.

  פרסום בגוגל

  למה לבחור בשיווק בגוגל עם Oasis Media?

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת הפרסום בגוגל:

   פרסום ברשת החיפוש

   כשלקוחות פוטנציאליים מחפשים פתרון או מוצר, יש לנו הזדמנות אחת לתפוס את תשומת ליבם. מודעת גוגל היא תורה שלמה. היא מוכרחה להיות קולעת, מושכת ועומדת בתנאי הפרסום.

   פרסום ברשת המדיה

   באנרים שפוגשים את הלקוח שלך ברחבי האינטרנט יכולים לשמש כאמצעי רימרקטינג לסגירת עסקה וגם לחשיפה למוצר או שירות, בהתאם לתחומי ההתעניינות של הגולש.

   קמפיין shopping

   מתאים ומשתלם לאתרי מסחר בינוניים-גדולים. נדרשת מומחיות כדי לנהל קמפיין מסוג זה ורק מעט סוכנויות בארץ כבר התמקצעו בו.

   קמפיינים ייעודיים – YouTube, Apps ועוד

   גוגל מציעה קמפיינים נוספים רבים בהתאם למטרות, האמצעים והמדיה שברשות המפרסם.

   בניית דפי נחיתה ובחינת אתר/עמודים קיימים

   קמפיין מצוין בגוגל תלוי לא רק במערכת הפרסום, אלא גם בעמוד אליו מועבר הגולש. אותו עמוד מוכרח להיות מושלם, הן מבחינת חוויית המשתמש והן מבחינת האלגוריתם של גוגל. לאואזיס מדיה יש ניסיון רב בשיפור אחוזי המרה בעמודי נחיתה עבור קמפיינים של גוגל.

   אופטימיזציה ודו"חות

   אנחנו עובדים על הקמפיינים באופן תמידי ומתמשך על-מנת לוודא ששיעור ואיכות ההמרות מצדיקים את ההשקעה ומבצעים מהלכי אופטימיזציה שיבטיחו תוצאות טובות עוד יותר. הלקוחות שלנו שותפים ומעודכנים במהלכי השדרוג.

   אנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך שעולה סביב קידום ממומן בגוגל – מחקר שוק ומחקר מילים (מונחי חיפוש), קריאייטיב ובניית מודעות עם מסר רלוונטי, עיצוב גרפי והנפשות, הרצת מודעות, אופטימיזציות ודו"חות – הכל במקום אחד.

   Oasis Media הוא בעל תג Google Partner המוענק לחברות פרסום בעלות ניסיון במערכת הפרסום Google Ads ושחבריהן עברו הכשרה והוסמכו בפלטפורמות הקידום השונות של Google. מתוקף זאת, אנו מוזמנים לעתים קרובות לסדנאות, הרצאות וחשיפת כלי פרסום חדשניים, הרבה לפני משרדי פרסום אחרים.

   רוצה לדעת איך קידום בגוגל יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!