קידום מבוסס תוכן (Taboola/Outbrain)

רוצה לדעת איך אנחנו עושים את זה ולמה אנחנו יותר טובים מאחרים?
נשמח לשבת על קפה!

  למה שווה לך להשקיע בפרסום מבוסס תוכן?

  אנחנו יודעים, מתוך מחקר וניסיון, שבמקרים רבים, לקוחות מגיבים טוב יותר לפרסום שלא נראה כמו פרסום אלא כמו תוכן שמביא ערך אמיתי. בקידום באמצעות תוכן, הפרסום משתלב בחוויית צריכת התוכן של הגולש. הפרסומת במודל זה נראית זהה מבחינת העיצוב וקרובה מבחינת התוכן לתכנים הקיימים באתר בו היא מוצגת, כך שהסבירות שילחצו עליה ויתעניינו בתוכן השיווקי גדולה פי כמה.

  כך, השיווק הוא עקיף ואילו המותג, המוצרים והשירותים, נחרטים בתודעת הצרכן באופן עצמתי יותר, כיוון שנגעו בנקודות שחשובות לו באופן אישי. הוא זה שבוחר להיכנס ולהתעמק בתוכן!

  מתי מתאים לקדם עסק באמצעות תוכן?

  השקעה בפרסום דרך תוכן, יכולה להוות התחלה מצוינת למסע הלקוח בתוך משפך השיווק (marketing funnel) ולחשוף אותו לראשונה למותג, או למוצר באופן מעמיק ורלוונטי.

  במקרים אחרים, היא יכולה להגיע גם בהמשך הדרך, כאמצעי תומך לדרכי שיווק נוספות. זאת, במקרים בהם הפרסום הקונבנציונלי לא מספיק כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל השיווקי לעסקים או שירותים.

  פרסום מבוסס תוכן

  למה לבחור בפרסום מבוסס תוכן עם Oasis Media?

  הלקוחות שלנו נהנים מתוצאות מרשימות ומשירות אישי,
  זה הזמן להצטרף אליהם!

   בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת הפרסום:

   כתיבת תוכן

   תוכן ברמה גבוהה ובשפה שמתאימה לקהל היעד הוא המפתח להצלחת הקמפיין. התוכן שאנחנו מספקים מפגין בקיאות בנושא, מותאם למצב הפסיכולוגי בו להערכתנו נמצא הקורא באותו זמן, ובעיקר, ייתן לו ערך שלא יוכל למצוא במקום אחר, כמו גם מענה לשאלות שמעסיקות אותו.

   צוות Oasis Media כולל כותבי תוכן המומחים בכתיבה המותאמת לצרכי הלקוח. נוכל לספק לך תוצרי כתיבה שיווקית בכל תחום וסגנון ועבור כל פלטפורמה. זאת, תוך הבנה מעמיקה בהתנהגות צרכנים.

   פרסום בכלים המתקדמים מבית טאבולה או אאוטבריין

   כלים אלו לקידום מבוסס תוכן מאפשרים להציע לקוראים תוכן מומלץ בהמשך לפעולת הקריאה שהם עסוקים בה ממש עכשיו, באתרים המוכרים והאהובים עליהם.

   אנחנו נייצר מודעות תוכן שמשתלבות בתוכן הקיים ומגדילות את הסבירות שהגולשים ילחצו עליהן וייחשפו לתוכן הרלוונטי אודות העסק שלך. אותו תוכן מומלץ יוצג רק בפני גולשים שבאמת מתעניינים בסוג התוכן הזה. זאת, בעזרת פעולת הטירגוט המדויק, על סמך מידע שהמערכות צוברות על תחומי העניין של הקורא בדיוק בזמן שהוא… קורא.

   רוצה לדעת איך פרסום מבוסס תוכן יקדם לך את העסק? נשמח להיפגש!