בהתאם לצרכי הלקוח, אנחנו מעניקים שירותים המשלימים את מעטפת השיווק.
הלקוחות שלנו מקבלים את כל במקום אחד – מענה לכל עניין, רעיון או צורך שיווקי.

גרפיקה

אנחנו מעניקים שירותי גרפיקה יצירתיים ומקצועיים בזכות ההבנה של הלקוח הפוטנציאלי שלך. בין אם נדרש עיצוב לפוסט בפייסבוק או מיתוג לאתר האינטרנט או שירותי החברה – את הכל ניתן לקבל אצלנו.

בניית דפי נחיתה

כדי להביא לקוחות שהסתקרנו מהפרסום לרכוש את השירות או המוצר שלך, נדרשים דפי נחיתה שיציגו מידע רלוונטי ויאספו את פרטי המשתמש באופן מדויק. דפי נחיתה שלנו משלימים תהליכי שיווק אסטרטגיים אחרים כדי לוודא שהלקוח שלך ימצא את הדרך אליך.

שיווק באינסטגרם

אינסטגרם מאפשרת לקדם מוצרים, לשקף את זהות הארגון וליצור תדמית רצויה בהתאם לאסטרטגיה השיווקית. אנו מעוררים מעוררבות של הלקוחות במותג ומסייעים לשמור על תקשורת שוטפת עמם.

UI / UX

אנו מעניקים ייעוץ ומסייעים ללקוחותינו לבנות את ממשקי המשתמש שלהם באופן מיטבי – בין אם מדובר בחנות אינטרנטית, אתר אינטרנט, ניוזלטר, אפילקציה או כל פלטפורמה אחרת בה מתקיימת נקודת השקה ללקוח.

דיוור וסמסים

עסקים המעוניינים לפנות לקהל לקוחותיהם באמצעות ניוזלטרים, מיילים או SMS-ים, מקבלים שירות מלא החל מניסוח התכנים, עיצוב ועד גיבוש קהל היעד והפצת המסרים במדיה הרלוונטית.

ליווי בניית אתרים

אנחנו שותפים בבניית האתר של העסק שלך כדי שנוכל, כבר בתחילת הדרך, לסייע בהטמעת כלים הכרחיים, ביישום תובנות שצברנו לאורך הדרך ובהתנעה חלקה של כרטיס הביקור הכי חשוב שלך.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!