שיווק בפייסבוק שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם – מה זה?

הרשת החברתית הגדולה בעולם היא כבר מזמן פלטפורמה מובילה לקידום עסקים. עסק שפעיל בפייסבוק ובאינסטגרם משדר ללקוחותיו עדכניות, פתיחות ומקצועיות. שיווק בפייסבוק מסייע לבנות את המותג, לעלות אותו למודעות, לתקשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים ולהציע מוצרים ושירותים באופן ממוקד ויעיל לקהלי יעד מוגדרים.

אנו ב-Oasis Media חיים ונושמים פייסבוק ואינסטגרם, מעודכנים בכל מה "שחם" ויודעים להפוך את דף העסק שלך לכלי המייצר ערך אמיתי עבור הלקוחות שלך, כך שישמחו לעקוב אחריו. מעבר לכך, כלי המקנה יתרון אמיתי לעסק שלך לעומת המתחרים.

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק
איך עושים את זה?

פייסבוק מעמידה לרשות עסקים מגוון אפשרויות לקידום והעברת מסריהם. האפשרויות האלו משתנות ומתפתחות ללא הרף, אך גם דורשות מהעוסקים בתחום להיות "עם היד על הדופק" באופן תמידי, ללמוד, להתאים ולחקור. בין השירותים אותם ניתן לקבל במסגרת השיווק בפייסבוק והפרסום באינסטגרם:

עמוד העסק – העמוד העסקי שלך בפייסבוק הוא הפנים של העסק שלך. אליו מגיעים לקוחות ולקוחות פוטנציאליים כדי להתרשם מפעילותך והמקצועיות שלך. השפה העיצובית של העמוד מוכרחה להיות עדכנית ומושכת (זה כולל תמונות איכותיות ומתאימות), המסר מחושב ועקבי והתוכן רלוונטי ואינפורמטיבי.

מעבר לכך, הגולשים נעזרים בעמוד כדי להיחשף לחוות דעת של לקוחות אחרים עליך. זוהי גם ההזדמנות שלך ליצור קשר עם לקוחותיך ולהקים קהילה סביב המותג, להעניק להם מענה מהיר לשאלותיהם ושירות איכותי.

אנחנו נייעץ ונמליץ על שינויים בעמוד קיים, או נבנה וננהל עמוד חדש שיצור מותג חזק ויתחזק תדמית רצויה של העסק.

פרסום ממומן בפייסבוק ופרסום באינסטגרם – המודעות של פייסבוק ואינסטגרם הן עולם ומלואו. התפעול שלהן מתבצע מתוך מערכת ייעודית של פייסבוק ולאיש שיווק מיומן הן מאפשרות ליצור קמפיינים המגיעים לקהלים רלוונטיים באופן מקורי וחכם.

אנחנו נסייע לך לנצל את תקציב הפרסום שלך באופן מחושב ומיטבי, כך שיגדיל מכירות ויאפשר להגדיל את קהל הלקוחות. בין אם העסק שלך קטן או גדול – נתאים לך חבילה שתענה על הצרכים הייחודיים שלך.

מעקב ואופטימיזציה – פייסבוק מאפשר לפעול באופן שקול, לא על סמך תחושות בטן אלא על סמך נתונים מדויקים ועדכניים. הניתוחים אותם ניתן להפיק יאפשרו להניע את העסק שלך קדימה ולהשיג את היעדים האסטרטגיים שהצבת.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

שיווק בפייסבוק

פייסבוק ואינסטגרם הפכו לכלי פרסום מרכזיים, כמות המידע העצומה שטמונה בהם מאפשרת חשיפה לקהלים בקטגוריזציה ובסדרי גודל שלא הכרנו. התובנות שניתן להפיק מהם וההשפעה המיידית שלהן על התאמת הקמפיין וההתייעלות שלו משתקפות לבסוף בהגדלת רווחי החברה.

בין לקוחותינו בעבר ובהווה
מקרי מבחן לדוגמא

סבא גבטו

הבאנו לעלייה משמעותית במספר האורחים והמשלוחים מהמסעדה תוך יצירת עמוד פייסבוק עסקי ושימוש בטירגוט חכם.

מקרה מבחן: סבא גבטו
נייל סטודיו

נפתחים יותר קורסים והקורסים מלאים יותר, באמצעות פרסום מדויק בפייסבוק, עמודי נחיתה ורימרקטינג דינאמי.

מקרה מבחן: נייל סטודיו
ברבסבא

באמצעות בניית אסטרטגיה מתאימה החזרנו לקוחות עבר והבאנו לקוחות חדשים. שירותי הצילום שסיפקנו שהובילו לחשיפה ומעורבות בפייסבוק.

מקרה מבחן: ברבסבא