קידום אורגני בגוגל  קידום אורגני – מה זה?

אתר האינטרנט של העסק שלך הוא כרטיס הביקור האישי שלך. לכן, אם הלקוחות שלך לא מוצאים אותו בחיפוש בגוגל, הם לא מוצאים אותך. קידום אורגני המוכר גם כ- SEO קיצור ל- Search Engine Optimization, מאפשר לשפר את מיקום האתר שלך בתוצאות מנוע החיפוש ולהפוך אותו לנגיש יותר עבור לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מילות חיפוש הקשורות אליך. זאת, בשונה מפרסום בגוגל באמצעות אדוורדס (קידום ממומן). קידום אתרים בגוגל הוא מרכיב הכרחי בבניית אסטרטגיית שיווק באינטרנט.

אנו ב – Oasis media נבצע הכל כדי לקדם את האתר שלך במנוע החיפוש. ניישם התאמות, נייעץ, נשדרג ואפילו נבנה מחדש, אם צריך, כדי שתופיע מעל המתחרים ותגדיל את החשיפה ללקוחות שמחפשים אותך ואת השירותים או המוצרים שלך.

seo

קידום אורגני בגוגל
איך עושים את זה?

שיווק באינטרנט באמצעות קידום אורגני מורכב ממספר טכניקות, חלקן מבוססות על הכרת הטכנולוגיה מאחורי מנוע החיפוש וחלקן על הבנת החשיבה האנושית והצרכן הפוטנציאלי. אנו ב – Oasis media יודעים לשלב בין השניים ולייצר תוצאות.

כתיבת תוכן איכותי – הבסיס לאתר טוב הוא תוכן טוב ותוכן טוב הוא כזה שיעניין את הגולשים, יתעדכן באופן שוטף, יהיה ברור ויספק את המידע שהם חיפשו. זהו שלב קריטי בתהליך בניית אתרים, אולם בעלי עסקים רבים, ש"שוחים" במקצוע שלהם, לפעמים לא מודעים לכך שהתוכן באתר אינו עונה על שאלות בסיסיות של הגולשים. אנחנו נייעץ, נצביע על שיפורים שיש לבצע ואף נכתוב תוכן מתאים.

שימוש במילות מפתח – לאחר מחקר ייסודי, תופק רשימת המונחים האפקטיביים שהשימוש שלהם באתר יגביר את התנועה אליו, יעלה את הרלוונטיות שלו ויביא לכך שמנוע החיפוש ידע לקשר בין המוצר או השירות לאתר החברה המספקת אותו.

אופטימיזציה של האתר – אתר שאינו מותאם למנוע החיפוש, להעדפותיו וכלליו (וידאתם שהוא מופיע כמו שצריך במובייל, למשל? וכמה זמן לוקח להיטען, בדקתם?), עלול למצוא עצמו בתחתית רשימת החיפוש. שדרוג האתר ואף בנייה מחודשת שלו במידת הצורך, יקפיצו אותו למעלה.

קישורים לאתר – השיטות הוותיקות יותר של קידום אתרים בגוגל מתבססות על כמות האתרים המפנים את הגולשים שלהם אל האתר הרלוונטי ואיכותם של אותם אתרים. משמע, באיזו מידה המגיבים בפורומים, בלוגרים, כותבי מאמרים ואתרים אחרים רואים באתר שלך בר סמכא ומקור לידע.

כיום, עם השנים והשינויים שגוגל יישמו במנוע החיפוש, שיטה זו דורשת תחכום רב יותר ושימוש בקישורים ערכיים בלבד. שילוב של פעילות ענפה ונוכחות מרשימה ברשתות החברתיות, למשל, תתרום לעליה בדירוג האתר.

מדידה ואופטימיזציה – תהליך הקידום האורגני מוכרח להיות מלווה בבדיקה מתמדת של ביצועים – כמות כניסות לאתר, המסלול אותו עוברים הגולשים, מה מעניין אותם ומה גורם להם לעזוב ודורש שיפור תמידי. לכן, התהליך מתבסס על עבודה משותפת ועם כלי אנליטיקס ודו"חות ביצועים.

מעוניינים בשיווק דיגטלי חכם? דברו איתנו!

קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל שבוצע באופן מיטבי וחכם, מעיד על כך שבעיני מנוע החיפוש, אתה מספק את המידע הרלוונטי אודות השאילתא ומילות המפתח של הגולש. זאת, ללא התערבות כספית, אלא בזכות תוכן עשיר ומבנה מתאים. קידום אורגני מקנה לך יתרון על המתחרים לטווח ארוך, שרק ילך ויגבר עם הכניסות הנוספות לאתר. כצעד משלים, ניתן לשלב פרסום בגוגל באמצעות גוגל אדוורדס (Google Ads).