"מקצוענים – זו המילה הטובה ביותר שמתארת את הצוות של אואזיס. כמי שעבדה עם גופים אחרים בעבר אני יודעת להעריך מה זו מקצועיות.

שרותיות – כבעלי רשת קמעונאית אנו נהנים מרמת שירות גבוהה ומקשב לצרכים משתנים בתדירות גבוהה.

יוזמה – צוות אואזיס אינו יושב ומחכה שאפעיל אותם. ההפך הוא הנכון – הם בונים את תוכנית העבודה שמשרתת את צורכי העסק, מפעילים אותי לקבלת החומרים הנדרשים – הנחות, תמונות, אירועים מהשטח וממירים אותם לפוסטים ומודעות מטורגטות.

כל מה שנותר לי זה למכור וליהנות מהתוצאות"

דניאל ביקובסקי – כלבו לכלב ולחתול

הצלחנו להקפיץ את המכירות באתר הקניות המקוון וליווינו הקמה של סניף פיזי חדש, מה שהקפיץ גם את מכירות ה-offline של הרשת.

כלבו לכלב ולחתול הינה רשת וותיקה ומוכרת לממכר מזון וציוד לכלבים וחתולים, שתי מספרות ושתי מכונות אוטומטיות. מוצרי החנות נמכרים הן בחנויות ברחבי תל אביב ובחולון והן באמצעות אתר אינטרנט. לרשת קהל לקוחות נאמן מצד אחד, אך גם תחרות גדולה מאוד הן בחנויות הפיזיות והן בחנות האינטרנטית.

כלבו לכלב ולחתול בחרו ב- Oasis Media לאחר שהשקיעו מאמצים וכספים רבים וחוו אכזבה מחברת שיווק דיגיטלי קודמת. לאחר תיקון הטעויות שנעשו בעבר ומחשבה מחודשת על האסטרטגיה העסקית, סייענו בהקמה של אתר E-commerce חדש בעקבות זיהוי של ליקויי UI/UX באתר הקיים. השקת האתר היתה מלווה בקמפיין פייסבוק המטורגט לקהלי יעד מתאימים באמצעות הצלבת מיקומים גיאוגרפיים ויצירת קהלים מבוססי LTV (רשימות של לקוחות עבר, בדגש על הערך הכספי השונה של הלקוחות עבור העסק).

במקביל, הקמנו מחדש את חשבונות ה-Adwords ובנינו קמפיינים בגוגל לצורך מקסום תוצאות במנוע החיפוש וחיזקנו במודעות GDN, אשר הקנו לרשת נראות ברחבי האינטרנט וביססו את מעמדה בקרב לקוחות האון-ליין והאוף-ליין.

בד בבד, התבצע ניהול שוטף של דף הפייסבוק של הרשת, ע"י יצירת תוכן אורגני שמעודד מעורבות של לקוחות פוטנציאלים.

תוך שלושה חודשי עבודה, הצלחנו לשלש את תוצאות המכירות באתר החדש ולהגדיל את כמות העוקבים בפייסבוק. האתר המקוון הפך רווחי והצליח להחזיר את ההשקעה הכספית בו תוך פרק זמן קצר!  בנוסף, ליווינו הקמה של סניף פיזי חדש ותרמנו לביסוסו במיקום חדש ובקרב קהל היעד המקומי, דבר שהקפיץ גם את מכירות ה-offline של הרשת.