כח יוסי יונה

מי הלקוח מי הלקוח?

יוסי יונה הוא חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, פרופסור לפילוסופיה של החינוך במחלקה לחינוך באוניברסיטת בןגוריון בנגב, ממייסדי הקשת הדמוקרטית המזרחית, חבר הנהלה במרכז אדוה ועמית מחקר בכיר במכון ון ליר בירושלים.

אתר החברה: yossiyonah.org.il

מה עשינו מה עשינו?

משרדנו מלווה את פרופסור יוסי יונה החל מפריימריז 2012 של מפלגת העבודה ומרכז עבורו מאז את כלל היבטי הדיגיטל. בין היתר, יחסי ציבור ברשתות חברתיות, פרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק, איפיון, לווי וניהול הקמת האתר, איפיון ואף את הקמת מערכת ה-CRM.

בפריימריז 2015, במהלכן ריכז המשרד את תחום הניו מדיה, נעשה שימוש בפילוחי קהל מתקדמים, שהתבססו בין היתר על רימרקטינג דינאמי בהתאם לתכנים רלוונטיים שונים. השתמשנו בדיוור אלקטרוני ישיר (מיילים וסמסים) עם מסרים מותאמים לקהלי יעד מגוונים ומיקדנו פרסומים בהתאם להתנהגות הבוחר הפוטנציאלי. כל זאת, בתקציב צנוע מאוד ויעילות מקסימלית.
התוצאה: פרופסור יוסי יונה קיבל מעל ל-13,000 קולות ונבחר למקום ה-23 במחנה הציוני (מקום העשירי במפלגת העבודה לפני שיריונים) תוך שהוא עוקף ח"כים מכהנים, מתמודדים בעלי תקציב גבוה יותר ומתמודדים בעלי הכרה ציבורית רחבה.

מפי הלקוח מפי הלקוח:

"צוות Oasis Media עובד עמי מזה מספר שנים – במסירות, מקצועיות, זמינות גבוהה וסבלנות – ומלווה אותי בהקמה ותפעול של כל מערך הניו מדיה לו נדרשתי. הצוות מעניק ליווי צמוד בתפעול השוטף של האתר, הפייסבוק, היוטיוב ובכל צורך שעולה בהקשר התקשורת הדיגיטלית. אליעד מלול וחברי Oasis Media מתאפיינים ביצירתיות וחשיבה מקורית שמביאה להשגת יעדים תוך מיקסום תקציב.

אין לי ספק שבמקצועיות, תודעת השירות והסבלנות שמפגינים ב – Oasis Media, הם יגיעו רחוק."

ח"כ פרופ' יוסי יונה – מפלגת העבודה