ארט ספוט

מי הלקוח מי הלקוח?

ארט-ספוט הוא המרכז המקצועי המוביל לצילום בדרום המשלב סטודיו מקצועי המספק שרותי צילום ובית ספר להוראת צילום.

אתר החברה: www.artspot.co.il

מה עשינו מה עשינו?

את "ארט ספוט" ליווינו בכניסתו אל שוק הצילום התחרותי החל מרגעיו הראשונים שלו. תוך ביצוע קידום ממומן בגוגל, ביצוע אופטימיזציה למודעות ומעקב שוטף אחר אנליטיקס אתר החברה החל להניב לקוחות לשירותי העסק השונים. תוך הוצאה נמוכה יחסית שלתקציבי פרסום, האתר שומר על מיקומים גבוהים בגוגל ברוב מפתחות החיפוש הקשורים לענף וממשיך גם להניע לקוחות פוטנציאליים ערכיים אל האתר.

במקביל, מתבצע קידום ממומן בפייסבוק של מודעות ותכנים אודות קורסים וסדנאות ומופנים לקהלים שנבנו במיוחד עבור הלקוח ומשתמשים בין היתר ברימרקטינג הנעשה מאתר החברה.

באמצעות מיפוי תמידי של לידים ומעקב אחר "מה עובד ומה לא" אנו ממקסמים את התקציב ומשקיעים במה שמוביל בהכרח להצלחה.

מפי הלקוח מפי הלקוח:

"אליעד מלול מ-Oasis Media מלווה אותי למעלה מיותר מ-3 שנים. הוא מקצועי, יצירתי, בעל ראייה רחבה וידע רב, יעיל, אחראי ואמין – תהליך העבודה עמו סייע לי רבות להבין את צרכי העסק שלי ולמנף אותו. אליעד ייעץ כיצד לפתח אותו ולנתב אותו לכיוון הנכון בכל רגע נתון, תוך שהוא מנחה ומיישם את האסטרטגיה השיווקית בו.

לאליעד ידע רחב בכל תחומי הפרסום המקוון והיבטי השיווק – מיצירת תמונה רחבה והבנה של הסביבה העסקית ועד הקפדה על הפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. אני ממליץ בחום על שירותיו בתחום השיווק הדיגיטלי בכלל ושיווק ברשתות חברתיות בפרט."

ניק סמירונב – מנהל ארט ספוט, המרכז המוביל לצילום בדרום